Emre Altuğ – Yıldırım Gürses Şarkıları Albüm dinle40:26

  • 121,770
yayınlandı2 Temmuz 2018

Emre Altuğ – Yıldırım Gürses Şarkıları dinle, Emre Altuğ – Yıldırım Gürses Şarkıları mp3 olarak dinle, Emre Altuğ – Yıldırım Gürses Şarkıları 2018 albim dinle, Emre Altuğ – Yıldırım Gürses Şarkıları online dinle, Emre Altuğ – Yıldırım Gürses Şarkıları Albümünden muzikler dinle.

1. Emre Altuğ Affetmem şarkı dinle

2. Emre Altuğ Sonbahar Rüzgarları mp3 dinle

3. Emre Altuğ Feryat muzik dinle

4. Emre Altuğ Güller Ağlasın mp3 dinle

5. Emre Altuğ Son Mektup online şarkıdinle

6. Emre Altuğ Gurbet yeni şarkı dinle

7. Emre Altuğ Dertliyim Arkadaş dinle

8. Emre Altuğ Felek albüm şarkılarını dinle

9. Emre Altuğ Çal Kanunum Çal albüm dinle

10. Emre Altuğ Kırık Kalp online şarkı dinle

Türk Pop Müziğin başarılı isimlerinden Emre Altuğ, bambaşka bir tarz ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Yaptığı pop albümlerle herkesin beğenisini kazanan Altuğ, bu kez Türk Sanat Müziği albümünü müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Türk Müziğine çok sesliliği getiren büyük usta senedirım Gürses imzalı klasikleri seslendiren Altuğ, kariyerinin 18. Seneninı özel bir proje ile taçlandırıyor.

Poll Production etiketi Polat Yağcı prodüktörlüğünde üretilen ‘senedirım Gürses Şarkıları’ albümü toplamda 10 şarkıdan oluşuyor.

Aranjelerini Selim Çaldıran, Ceyhun Çelikten ve Erkin Arslan’ın yaptığı albümde ‘Son Mektup’, ‘Çal Kanunum Çal’, ‘Affetmem Asla Seni’, ‘Feryat’ benzer biçimde Türk Müziği’nin unutulmaz eserleri içeriyor.

Geçmişten bugüne hepimizin yaşamına dokunan klasikleri kendi biçimı ile harmanlayan Altuğ, hem pop müzik severleri bununla beraber Türk Sanat Müziği severleri mutlu edecek.

Bu videoyu beğendiniz mi?
"Hayır, teşekkürler lütfen bu kutuyu kapatın!"