Seksendört Akıyor Zaman 2018 Albüm Dinle42:30

  • 30,588 views
yayınlandı2 Temmuz 2018

Seksendört Akıyor Zaman Full Album Dinle, Seksendört Akıyor Zaman şarılarını albümden dinle,Seksendört Akıyor Zaman yeni şarkıları dinle,Seksendört Akıyor Zaman muzik albümü dinle,Seksendört Akıyor Zaman mp3 albümü dinle, Seksendört Akıyor Zaman online şarkıları dinle, Seksendört Akıyor Zaman yeni muzik albümünü dinle,

Bir araya gelişlerinin 12. Seneninı, uzun bir aradan sonrasında yayımlayacakları ‘Akıyor vakit’ adlı üçüncü albümleriyle pekiştiren ‘Seksendört’, gene adından sıkça söz ettireceğe benziyor.
2005 senesinde piyasaya sürülen ve kendi isimlerini taşıyan ilk albümleri ‘Seksendört’ ile, Türk rock piyasasında sağlam bir yer edinmeyi başaran grup, 2008 senesinde çıkardıkları ‘K.G.B’ isminde albümleriyle de başarılarının tesadüf olmadığını kanıtlamıştı.
“Ölürüm Hasretinle”, “Affet”, “Son Mektup”, “Azap” ve “Karagözlüm” benzer biçimde biroldukça hit’ e imza atan “Seksendört”, yeni albümleri “Akıyor zaman” ile hedefini daha belirgin hale getiriyor ve up uzun bir süre radyo ve televizyonları meşgul edeceğe benziyor.
3. Stüdyo albümü olan ‘Akıyor vakit’ adlı albüm, Türk Rock Müzik piyasasında bomba etkisi yaratacak ve rock müzikseverlerin büyük beğenisini toplayacak. Gitarını rock müziğe akort eden grup albümde Türkiye’nin en usta sanatçılarıyla birlikte çalıştı. Poll Production markasıyla müzik marketlerdeki yerini alacak.

Seksendört Akıyor Zaman Albüm İçeriği

1. Seksendört Hayır Olamaz şarkısını dinle
2. Seksendört Kara Duvak şarkı dinle
3. Seksendört Şimdi Hayat muzik dinle
4. Seksendört Pert Oldu mp3 dinlet
5. Seksendört Kendime Yalan Söyledim
6. Seksendört Söyle full albüm dinle
7. Seksendört Gözün Doysun şarkı dinle
8. Seksendört Bin Kere online şarkılar dinle
9. Seksendört Elbise muzik online dinle
10. Seksendört Akıyor Zaman Albümünü dinle

Bu videoyu beğendiniz mi?
"Hayır, teşekkürler lütfen bu kutuyu kapatın!"