Teoman Tuzak-Bazı Yalanlar 2018 Şarkısı

yayınlandı13 Ekim 2018

Tuzak-Bazı Yalanlar 2018 şarkı dinle, Tuzak-Bazı Yalanlar 2018 muzik dinle, Tuzak-Bazı Yalanlar 2018 yeni şarkı dinlee, Tuzak-Bazı Yalanlar 2018 rock muzik dinle, Tuzak-Bazı Yalanlar 2018 pop muzik dinle, Tuzak-Bazı Yalanlar 2018 mp3 dinle , Tuzak-Bazı Yalanlar 2018 en yeni şarkılar.

Teoman Tuzak-Bazı Yalanlar 2018 Şarkısı sözleri

Aklın kayarsa ellerinden
Sen alışırken tam severken
Gökyüzüne bak, bak da söyle
Yıldızların en küskününe
Üç adım at sonuca doğru
Ayrılışa, sevene doğru
Sevdiklerin, acıların
Tatlı evin, çocukların
Sahibiysen
Tuzak bunlar
www.sozlerisozu.com
Unutmaksa intikamın
Unuttuğunu da unutmaksa
Kanla da, terle de yazsan da farketmez
Sulara yazdıysan eğer
Bilemezsin, sevemezsin
Görmezlerse seni hiç
Yenemezsin
Duyamazsın, bulamazsın
Görmezlerse seni hiç
Olamazsın

Teoman, 26 eski şarkısının yeni düzenlemelerle biraraya getirilerek yayınlanan son albümü “Koyu antoloji”den “Tuzak” ve “Bazı Yalanlar”ın remix versiyonlarını Procekts Müzik & Avrupa Müzik işbirliği ile dinleyicilerle buluşturuyor.

Remixlerin prodüktörlüğünü; Gorillaz, Kelis, Pet Shop Boys, Britney Spears, Inna şeklinde dünya yıldızlarıyla remix çalışmaları gerçekleştirmiş, Orkun Tunç ve Erdem Helvacıoğlu’ndan oluşan Armageddon Turk ekibi üstleniyor.

Deep house türündeki remixler “Koyu antoloji”nin sound ve hüzünlü atmosfer anlayışına uygun olarak hazırlanarak yeni bir tarza büründü.

Remixlerin mastering çalışması, Ed Sheeran, Clean Bandit, Anne Marie, Marshmello, Jax Jones benzer biçimde isimlere çalışmış Stuart Hawkes tarafından Metropolis Sound stüdyolarında yapıldı.

Bu videoyu beğendiniz mi?
"Hayır, teşekkürler lütfen bu kutuyu kapatın!"